Wydarzenia sportowe


CROSS ROSŁON KABATY

13.11.2021

Powsin ul.Maślaków 23


czytaj więcej

Memoriał Tomasza Hopfera

23.10.2021

Park Kultury w Powsinie.


czytaj więcej

Zawody Lekkoatletyczne

14.06.2021

ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 16

6.06.2021

ul. Marymoncka 34


czytaj więcej

fill

Memoriał Sławomira Rosłona

5.06.2021

Piaseczno


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 18 i U 20

29.05.2021

Warszawa ul. Marymoncka 34


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży

22.05.2021

Warszawa ul. Marymoncka 34


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

10.05.2021

ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Memoriał Tomasza Hopfera

9.10.2021

Impreza przeniesiona z marca na październik .


czytaj więcej

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

21.02.2021

Toruń . Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Szkolenie sportowe - nabory uzupełniające

16.02.2021

Nabory do sekcji


czytaj więcej

fill

1 % na Twój Klub

16.01.2021

Materiały do pobrania w Informacjach o Klubie lub poniżej w załącznikach.


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Polski U 18 i U 20

12.02.2021

Toruń - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Zakończenie sezonu sportowego 2020

19.12.2020

Wirtualne


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

28.11.2020

Kwidzyn. Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Sprawnościowy Tor Przeszkód

25.11.2020

Obiekty sportowe Ursynowa


czytaj więcej

fill

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U 16

7.11.2020

Pasłęk


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza - Zawody Finałowe

24.10.2020

Powsin ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Cross Rosłon Kabaty

24.10.2020

Powsin ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza

13.10.2020

ODWOŁANE - Przepraszamy


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski Sztafet

3.10.2020

Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 16

3.10.2020

Organizator WMOZLA


czytaj więcej

fill

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

02.10.2020

Obiekty sportowe SP - 303 ul.Koncertowa 8 godz 17.00


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 18 i U 20

26.09.2020

Organizator WMOZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski U 16

26.09.2020

Słupsk - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 14

20.09.2020

Organizator WMOZLA


czytaj więcej

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

20.09.2020

Ciechanów. Organizator WMOZLA


czytaj więcej

Mistrzostwa Polski U 18

18.09.2020

Radom . Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

12.09.2020

Ciechanów


czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów U 20

11-13.09.2020

Radom.Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Memoriał Sławomira Rosłona

6.09.2020

Piaseczno


czytaj więcej

fill

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

4.09.2020

Biała Podlaska 4-5.09.2020


czytaj więcej

fill

Szkółka Lekkoatletyczna AKL

4.09.2020

Spotkanie informacyjne i zapisy .


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

22.06.2020

Obiekty aportowe SP-303 ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Szkolenie sportowe

6.05.2020

Uruchamiamy zajęcia w grupach


czytaj więcej

Zawieszone zajęcia szkoleniowe

12.03.2020

W terminie 13.03.2020 do 04.05.2020


czytaj więcej

Memoriał Tomasza Hopfera

07.03.2020

Park Kultury w Powsinie ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20

14-16.02.2020

Toruń


czytaj więcej

fill

Nabory uzupełniające do sekcji lekkoatletycznej

3.02.2020

Obiekty SGGW ul.Ciszewskiego 10 p.101 w godz. 15 -17 .


czytaj więcej

fill

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO -WYBORCZE

9.01.2020

Sala konferencyjna SGGW w Warszawie .


czytaj więcej

fill

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO 2019

19.12.2019

Urząd Dzielnicy Ursynów .


czytaj więcej

fill

Sprawnościowy Tor Przeszkód

06.12.2019

Hala sportowa SGGW ul.Ciszewskiego 10


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza

22.10.2019

Obiekty sportowe SGGW .


czytaj więcej

fill

CROSS ROSŁON KABATY

12.10.2019

Park Kultury Powsin ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

23.09.2019

Obiekty sportowe SP - 303 ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Mistrzostawa Polski U 16

21.09.2019

Tarnów - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

14.09.2019

Ciechanów - organizator WMOZLA


czytaj więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu U16

7.09.2019

Olecko - organizator PZLA


czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Seniorów

24.08.2019

Radom - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Szkółka Lekkoatletyczna AKL Ursynów

5.09.2019

NABORY 2019/2020


czytaj więcej

fill

Pokaż archiwalne wydarzenia