Wydarzenia sportowe


ZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO 2021

18.12.2021

Wirtualnie


czytaj więcej

fill

Sprawnościowy Tor Przeszkód

8.12.2021

Sala gimnastyczna ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza

20.11.2021

Warszawa - organizator WMOZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych U 18

27.11.2021

Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

20.11.2021

Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Memoriał Tomasza Hopfera

13.11.2021

Park Kultury w Powsinie ul. Maślaków 1


czytaj więcej

fill

CROSS ROSŁON KABATY

23.10.2021

Park Kultury Powsin ul. Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski U 16

24.09.2021

Karpacz - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE Mistrzostwa Młodzików U16

11.09.2021

Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Nabory do Szkółki Lekkoatletycznej

8.09.2021

Ul,Ciszewskiego 10 p.101


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski U18

28.07.2021

Włocławek - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

24.07.2021

Suwałki - Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski U 20

2.07.2021

Lublin. Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

21.06.2021

ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 16

6.06.2021

ul. Marymoncka 34


czytaj więcej

fill

Memoriał Sławomira Rosłona

5.06.2021

Piaseczno


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 18 i U 20

29.05.2021

Warszawa ul. Marymoncka 34


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży

22.05.2021

Warszawa ul. Marymoncka 34


czytaj więcej

fill

PROGRAM KLUB 2021

15.05.2021

MINISTERSTWO KULTURY , DZIEDZICTWA NARODOWEGO i SPORTU


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

10.05.2021

ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Memoriał Tomasza Hopfera

9.10.2021

Impreza przeniesiona z marca na październik .


czytaj więcej

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży

11.03.2021

Nabory 2021


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

21.02.2021

Toruń . Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Szkolenie sportowe - nabory uzupełniające

16.02.2021

Nabory do sekcji


czytaj więcej

fill

1 % na Twój Klub

16.01.2021

Materiały do pobrania w Informacjach o Klubie lub poniżej w załącznikach.


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Polski U 18 i U 20

12.02.2021

Toruń - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Zakończenie sezonu sportowego 2020

19.12.2020

Wirtualne


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

28.11.2020

Kwidzyn. Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Sprawnościowy Tor Przeszkód

25.11.2020

Obiekty sportowe Ursynowa


czytaj więcej

fill

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików U 16

7.11.2020

Pasłęk


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza - Zawody Finałowe

24.10.2020

Powsin ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Cross Rosłon Kabaty

24.10.2020

Powsin ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza

13.10.2020

ODWOŁANE - Przepraszamy


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski Sztafet

3.10.2020

Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 16

3.10.2020

Organizator WMOZLA


czytaj więcej

fill

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

02.10.2020

Obiekty sportowe SP - 303 ul.Koncertowa 8 godz 17.00


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 18 i U 20

26.09.2020

Organizator WMOZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski U 16

26.09.2020

Słupsk - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Warszawska Olimpiada Młodzieży U 14

20.09.2020

Organizator WMOZLA


czytaj więcej

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

20.09.2020

Ciechanów. Organizator WMOZLA


czytaj więcej

Mistrzostwa Polski U 18

18.09.2020

Radom . Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

12.09.2020

Ciechanów


czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów U 20

11-13.09.2020

Radom.Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Memoriał Sławomira Rosłona

6.09.2020

Piaseczno


czytaj więcej

fill

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

4.09.2020

Biała Podlaska 4-5.09.2020


czytaj więcej

fill

Szkółka Lekkoatletyczna AKL

4.09.2020

Spotkanie informacyjne i zapisy .


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

22.06.2020

Obiekty aportowe SP-303 ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Szkolenie sportowe

6.05.2020

Uruchamiamy zajęcia w grupach


czytaj więcej

Zawieszone zajęcia szkoleniowe

12.03.2020

W terminie 13.03.2020 do 04.05.2020


czytaj więcej

Memoriał Tomasza Hopfera

07.03.2020

Park Kultury w Powsinie ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20

14-16.02.2020

Toruń


czytaj więcej

fill

Nabory uzupełniające do sekcji lekkoatletycznej

3.02.2020

Obiekty SGGW ul.Ciszewskiego 10 p.101 w godz. 15 -17 .


czytaj więcej

fill

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO -WYBORCZE

9.01.2020

Sala konferencyjna SGGW w Warszawie .


czytaj więcej

fill

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO 2019

19.12.2019

Urząd Dzielnicy Ursynów .


czytaj więcej

fill

Sprawnościowy Tor Przeszkód

06.12.2019

Hala sportowa SGGW ul.Ciszewskiego 10


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza

22.10.2019

Obiekty sportowe SGGW .


czytaj więcej

fill

CROSS ROSŁON KABATY

12.10.2019

Park Kultury Powsin ul.Maślaków 1


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

23.09.2019

Obiekty sportowe SP - 303 ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Mistrzostawa Polski U 16

21.09.2019

Tarnów - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

14.09.2019

Ciechanów - organizator WMOZLA


czytaj więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu U16

7.09.2019

Olecko - organizator PZLA


czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Seniorów

24.08.2019

Radom - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Szkółka Lekkoatletyczna AKL Ursynów

5.09.2019

NABORY 2019/2020


czytaj więcej

fill

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

10-12.07.2019

Poznań - organizator PZLA


czytaj więcej

Mistrzostwa Polski U20

2-5.07.2019

Racibórz . Organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski Masters

1.07.2019

Białystok - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach

8.06-9.06.2019

Kraków - organizator PZLA


czytaj więcej

fill

Zawody Lekkoatletyczne

17.06.2019

Obiekty sportowe SP - 303 ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Warszawy Dzieci

15.06.2019

Stadion AWF Warszawa ul.Marymoncka


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Warszawy Młodzików

2.06.2019

Stadion KS Orzeł ul.Siennicka .


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Warszawy Juniorów i Juniorów Młodszych

25-26.05.2019

Stadion AWF Warszawa


czytaj więcej

fill

II Memoriał Sławomira Rosłona

31.05.2019

Piaseczno - stadion lekkoatletyczny GOSiR


czytaj więcej

fill

Zawody lekkoatletyczne

3.06.2019

Obiekty sportowe SP 303 ul.Koncertowa 8


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza

28.05.2019

Zawody Finałowe.


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtoreki Biegacza

14.05.2019

Ursynowskie Wtorki Biegacza - edycja wiosenna Wyniki w załączeniu.


czytaj więcej

fill

Ursynowskie Wtorki Biegacza

30.04.2019

Ursynowskie Wtorki Biegacza - edycja wiosenna


czytaj więcej

fill

Zawody lekkoatletyczne

26.04.2019

Zawody na obiektach sportowych SP nr 336 ul. Na Uboczu 9


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Świata Weteranów . Toruń.

24.03.2019

W zawodach uczestniczyła liczna grupa naszych reprezentantów.


czytaj więcej

fill

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza

17.03.2019

Warszawska Olimpiada Młodzieży w biegach przełajowych odbyła się na terenach leśnych przy AWF Warszawa .


czytaj więcej

Walne Zebrane Członków Klubu

18.04.2019

Walne Zebranie Członków Klubu . Wydział Leśny SGGW p.103 Termin I godz. 18.00 Termin II godz. 18.15


czytaj więcej

Ursynowskie Wtorki Biegacza

16.04.2019

Ursynowskie Wtorki Biegacza - edycja wiosenna. Cykl biegów przełajowych na obiektach zielonych SGGW.


czytaj więcej

fill

Nabory uzupełniające do szkółki lekkoatletycznej

11.03.2019

Szukamy utalentowanych młodych adeptów którzy chcą zostać w przyszłości lekkoatletami.


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów .Toruń

23-24.02.2019

W dniach 23-24.02.2019 w Toruniu odbyły się HMP Weteranów .


czytaj więcej

fill

Halowe Mistrzostwa Polski . Toruń

8 - 10.02.2019

Zawodnicy AKl Ursynów uczestniczyli w Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 w Toruniu .


czytaj więcej

fill

Memoriał Tomasza Hopfera

10.03.2019

Biegi Przełajowe na terenie Parku Kultury w Powsinie ul.Maślaków 1 W programie : Bieg główny dla kobiet 2500 m , dla mężczyzn 5000 m. Biegi dla dzieci i młodzików .


czytaj więcej

fill

Uroczyste Zakończenie Sezonu Sportowego 2018

13 grudzień 2018

W dniu 13.12.2018 odbędzie się uroczystość związana z zakończeniem sezonu sportowego 2018


czytaj więcej

SPRAWNOŚCIOWY TOR PRZESZKÓD

23, 30 listopad, 7 grudzień 2018

Dzielnica Ursynów M.St.Warszawa oraz AKL Ursynów zapraszają na Sprawnościowy Tor Przeszkód w dniach 23.11 , 30.11.i 7.12.2018.


czytaj więcej

fill

cross rosłon kabaty

17 listopad 2018 godz 11:00

Dzielnica Ursynów M.St.Warszawa oraz AKL Ursynów zapraszają na zawody sportowo - rekreacyjne pn CROSS ROSŁON KABATY w dniu 17.11.2018 godz 11:00 Park Kultury w Powsinie ul.Maślaków


czytaj więcej

fill

URSYNOWSKIE WTORKI BIEGACZA

16, 23 październik 2018, g. 16:30

URSYNOWSKIE WTORKI BIEGACZA 16.10.2018 , 23.10.2018 g. 16.30 Teren SGGW - wejście od ul.Rodowicza - Anody


czytaj więcej

fill

Zawody lekkoatletyczne na ursynowie

17 i 24 września 2018

Zapraszamy na kolejną wrześniową edycję Zawodów Lekkoatletycznych na Ursynowie


czytaj więcej

fill